Osoby, które zachwyciły foteliki tyłem w sklepie Tosia , już wiedzą, dlaczego tylko takie modele powinny być brane pod uwagę. I z całą pewnością nie zamieniliby zakupionego towaru na żaden inny. Wielu z nich namówiło również swoich znajomych oraz członków rodziny na wymianę sprzętu. Dlaczego warto postawić na modele fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy?

 

  • Zgodnie z opinią ekspertów oraz wynikami profesjonalnych testów zderzeniowych to montaż tyłem zapewnia dziecku największe bezpieczeństwo w momencie wypadku. Skutecznie chroni przez zmiażdżeniem przez przednie siedzenia.

 

  • Foteliki tyłem do kierunku jazdy to w większości modele, których skorupa ma pochłania siłę uderzenia i chroni delikatne ciało dziecka przed poważnymi obrażeniami.

 

  • Dziecko widzi o wiele więcej przez tylną szybę niż w przypadku ustawienia przodem, gdy ma przed sobą fotel pasażera lub kierowcy. Po zamontowaniu dodatkowych lusterek rodzice mogą kontrolować, co robi dziecko znajdujące się w foteliku tyłem do kierunku jazdy.

 

  • Wygoda i komfort jazdy niczym nie różni się od modeli montowanych przodem. Dostępne są takie same udogodnienia.

 

Czy czujesz się przekonany, iż decydując się na foteliki tyłem do kierunku jazdy, zapewniasz maksymalne bezpieczeństwo?